Золотоніський підприємець звинувачує міську владу та депутата Войцехівського у тиску та вимогах "відкату"

Picture

Золотоніський підприємець Сергій Киряченко вийшов із заявою на імʼя Генерального прокурора Андрія Костіна з вимогою розібратися у ситуації з численними фактами вимагання хабарів чиновниками органів місцевого самоврядування Золотоніської громади, повідомляють "Подробиці".

В 2020 році, після приєднання с. Коробівка до міста Золотоноші та створення Золотоніської ОТГ на мене розпочався тиск з боку посадових осіб Золотоніської міської ради. Раз за разом приходили перевірки з міської ради. Посадовці міської ради наполягали на переданні їм хабаря у сумі 10₴ з однієї тони піску.

За словами підприємця, вимагаючи відкат чиновники посилалися на авторитет депутата В.Войцехівського, в інтересах якого здійснюються такі збори. І саме він здатний посилити тиск різного роду перевіряючих органів на діяльність підприємця.

В 20 числах березня 2024 року приїхав староста Коробівка Кожемʼяка Сергій, який в присутності свідків почав вимагати в мене 50₴ з однієї тони піску. Він посилався на зацікавленість колишнього міського голови Золотоноші, а нині народного депутата Войцехівського Віталія. В разі не надання даних коштів, на мене, за ініціативи та сприяння того ж народного депутата Войцехівського, розпочнуться переслідування зі всіх правоохоронних та державних органів.

Нагадаймо, що нещодавно правоохоронними органами відбулись слідчі дії та обшуки щодо двох чиновників Золотоніської міської ради, підозрюваних у вимаганні хабарів – начальника управління архітектури Ігоря Весніна та юриста міської ради Дениса Сизька.