Британія та Франція вказали на ризики у разі поразки України і закликали більше допомагати Києву: "Ціна буде набагато більшою"

Британія та Франція вказали на ризики у разі поразки України і закликали більше допомагати Києву:

Британія та Франція вказали на ризики у разі поразки України і закликали більше допомагати Києву: "Ціна буде набагато більшою "

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон та його французький колега Стефан Сежурне спільно закликали союзників докласти більше зусиль для забезпечення перемоги України у війні з Росією. Інакше, за їх словами, ціна відсічі кремлівському диктатору Володимиру Путіну буде набагато більшою.

Про це йдеться в спільній колонці Кемерона і Сежурне для The Telegraph. Вони наголосили, що Велика Британія та Франція розуміють наскільки важливо, щоб Україна виборола перемогу у цій війні проти Росії.

"Якщо Україна програє, ми всі програємо. Ціна нездатності підтримати Україну зараз буде набагато більшою, ніж ціна відсічі Путіну", – зазначили міністри.

Глави МЗС заявили, що світ буде спостерігати і судитиме їх, якщо вони зазнають поразки.

У колонці йдеться, що Великобританія та Франція пишаються підтримкою, яку вже надали Україні: від безпрецедентних санкцій до скоординованих постачань перших ракетних систем великої дальності. Буквально минулого місяця перші українські пілоти закінчили навчання у Королівських ВПС та розпочали навчання в Армії авіації та космічного простору в рамках програми з нарощування здатності України керувати сучасними винищувачами F-16.

"Але, як обговорювалося на Паризькій конференції у лютому, ми маємо зробити ще більше, щоб перемогти Росію", – наголосили Кемерон та Сежурне.