У Британії та Ірландії через шторм скасували авіарейси

У Британії та Ірландії через шторм скасували авіарейси

У Британії та Ірландії через шторм скасували авіарейси

Шторм над Британією та Ірландією призвів у суботу до перебоїв у роботі аеропортів та скасування рейсів і залишив тисячі ірландських будинків без електрики.

Про це повідомило агентство Reuters.

Збої, спричинені штормом "Кетлін", вплинули на авіасполучення в аеропортах Ірландії та Великої Британії, в тому числі в аеропортах Манчестера та Белфаста.

Аеропорт Дубліна рекомендував мандрівникам звернутися до своїх авіакомпаній для отримання оновленої інформації після того, як погодні умови в інших аеропортах призвели до деяких скасувань і перенаправлень рейсів.

Авіакомпанія EasyJet повідомила, що через шторм деякі рейси "на та з острова Мен та Міжнародного аеропорту Белфаст не змогли виконати" в суботу.

"Ми робимо все можливе, щоб мінімізувати вплив погодних катаклізмів", – йдеться в заяві авіакомпанії для агентства.

EasyJet заявила, що надає клієнтам, чиї рейси були скасовані, можливість пересісти на альтернативний рейс або отримати відшкодування, розміщення в готелі та харчування.

У Шотландії залізничне та поромне сполучення також постраждало і зазнало перебоїв через шторм "Кетлін", а шотландська залізниця ввела тимчасові обмеження швидкості на початку дня.

Сильний вітер, пов’язаний зі штормом, також призвів до відключення електроенергії по всій Ірландії, в результаті чого без світла залишилися близько 34 тисячі будинків, ферм і підприємств.

Ірландська метеорологічна служба назвала "Кетлін" 11-м за рахунком штормом сезону 2023-24 років.