Зеленський оглянув фортифікаційні споруди і відвідав військових на Сумщині

Президент України Володимир Зеленський регулярно відвідує розташування українських військових, ілюстративне фото

Президент України Володимир Зеленський 27 березня приїхав до Сумської області та оглянув будівництво фортифікаційних споруд.

«Оглянув траншеї, бліндажі, вогневі та командно-спостережні пункти. Підсилюємо наш захист. Дякую кожному, хто залучений до цієї роботи», — написав Зеленський у телеграм-каналі.

Крім того, президент України побував у розташуванні 117-ї окремої бригади територіальної оборони та вручив бійцям державні нагороди.

Перед тим глава держави відвідав у госпіталі військових, які відновлюються після поранень.

«Для мене завжди честь подякувати захисникам і відзначити державними нагородами. Пишаємося нашими воїнами. Цінуємо роботу наших лікарів. Дякую кожному медику за те, що допомагаєте нашим воїнам, повертаєте їх до життя», – ідеться в телеграм-каналі Володимира Зеленського.

На території Сумщини зараз не відбуваються бойові дії, але ця область регулярно зазнає обстрілів з боку російських військових.

Російські військові з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Сумщина готується до оборони: для будівництва фортифікацій не вистачає техніки (фотогалерея)

Сумщина готується до оборони: для будівництва фортифікацій не вистачає техніки (фотогалерея)

  • Радіо Свобода

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх: протягом травня-листопада 2023 року на оборону Сумської області було спрямовано понад 2,5 мільярда гривень

Форум