Путін дозволив росіянам уникати кримінальної відповідальності, якщо вони погодяться воювати проти України

Путін дозволив росіянам уникати кримінальної відповідальності, якщо вони погодяться воювати проти України

Російський диктатор Путін підписав наказ про звільнення від кримінальної відповідальності за умов укладання контракту зі Збройними силами росії та відправкою на війну проти України.

У повідомленні вказується, що росіяни можуть уникнути кримінальної відповідальності, якщо погодяться поїхати на війну проти України.

"Путін підписав закони, що дають змогу отримати звільнення від кримінальної відповідальності під час укладання контракту зі Збройними силами Росії в період війни проти України", — йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, що після опрацювання усіх протоколів виборів у росії володимир путін набрав 85,13% голосів, згідно з даними Центральної виборчої комісії. Про це повідомляють російські ЗМІ, які посилаються на зазначену інформацію.

У своєму зверненні до народу путін наголосив на демократичності виборів у росії, водночас висловив звинувачення на адресу США, заявивши, що там використовується адміністративний ресурс для нападу на одного з кандидатів.

А глава Європейської Ради Шарль Мішель вирішив "привітати" президента рф володимира путіна з достроковою перемогою на президентських "виборах", які лиш розпочались у росії.

Також у Бєлгороді не змогли проголосувати за путіна: з міста через ракети тікають люди.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!