Парламент схвалив у першому читанні законопроєкт про посилення покарання за порушення мобілізації

У середу, 10 квітня, парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за порушення по мобілізації

У середу, 10 квітня, парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт, який передбачає посилення відповідальності за порушення правил мобілізації, розповів у телеграмі народний депутат Ярослав Железняк.

Як відзначив Железняк, законопроєкт №10379 підтримали 254 народних депутати.

За його словами, наразі схвалена урядова версія, яка «має багато жорстких норм».

«Вона (урядова версія – ред.) має багато проблем. І жорстких норм. Тому всі обіцяні зміни мають тоді зайти правками до другого читання на Комітеті», – додав Железняк.

Також Верховна Рада 10 квітня підтримала у першому читанні законопроєкт про мобілізацію засуджених.

Раніше, 16 січня, Верховна Рада України 16 січня ухвалила в другому читанні законопроєкт, який передбачає створення єдиного реєстру військовозобовʼязаних.

Законопроєкт передбачає передачу Міністерству оборони даних про громадян віком від 17 до 60 років, які містяться у різних державних реєстрах: Податкової служби, МОЗ, Мін’юсту, МВС, ЦВК, Державної міграційної служби та інших відомств.

Тепер закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку обробки та використання даних в державних реєстрах для військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану» має надійти на підпис президентові України.

Форум