Денис Шарапов – російський шпигун. А хто тоді Єрмак?

https s3.eu central 1.amazonaws.com media.my .ua admin 2ae0baa8 cfd9 447b 944a e61e9b1e3193СБУ за вимогою американців заарештувала Дениса Шарапова. Ця людина наглядала за оборонкою «від Єрмака ». Шарапов — давній друг родини Єрмака. Зараз звинувачений в державній зраді. Знав все про поставки зброї. Першим про нього написав Юрій Ніколов. Чи дивно те що його спробували залякати? Ні. Дивно, що не вбили. Ледь не забув. Хлопці, які ломились до Ніколова зізнались, що їх в темну задіяла … СБУ. А ще СБУ задіяла 30 співробітників, щоб слідкувати за наркоманами Бігуса. І вони … тупо спалились. В країні нема більше чим зайнятися СБУ, крім слідкування за планокурами і дискредитацією журналистів? Але повернемося до Дениса Шарапова.

Ось що писав про нього Ніколов.

«

295697982 420166473499601 4066292855902477532 nНового монополіста України по торгівлі зброєю контролює бізнес-партнер Андрія Єрмака, а також батька голови ОП та росіянина з шпигунським минулим часів КГБ.

Україна зараз є світовою кузнею по переплавці зброї у гроші. Оцінити кешфло неможливо через зрозумілу секретність закупівель. Однак зрозуміло що мова йде про мільярдні суми. На які влада знову встановила монопольну контору.

У червні тимчасовий во міністра оборони Ростислав Замлинський (біографія) підписав наказ про створення держпідприємства «Агенція оборонних закупівель». Яке має право самостійно проводити закупівлі зброї та формувати очікувані вартості для цих закупівель. Реєстрацію підприємства провела радник директора держкомпанії «Укрспецекспорт» Тетяна Поліщук.

SHarapov Denys

Денис Шарапов

Повноцінного керівника у агенції поки що немає. Але журналістка «Цензору» Тетяна Миколаєнко повідомила, що підприємство буде у сфері впливу заступника міністра оборони Дениса Шарапова.

Шарапов – це офіційний бізнес-партнер голови Офісу президента Андрія Єрмака. Вони були бенефіціарами ТОВ «Медійна група європейського партнерства» разом з росіянином Рахамімом Емануїловим (нині цю фірму переоформили на Юлію Науменко, директорку ще однієї фірми Єрмака ТОВ «Ер Пі Ай»).

SHarapov Denys bioУ Дениса Шарапова біографія дуже непростої людини. Наприкінці 90-х років був старшим оперативним офіцером Головного управління розвідки Міноборони України. Однак після недовгої кар’єри розвідника пішов у бізнес і став засновником вищезгаданої фірми ще у 2001 році. Тоді вона мала іншу назву «Міжнародна агенція з питань власності», а її директором був батько голови Офісу президента Борис Єрмак.

iermak borys

Борис Єрмак, батько голови Офісу президента

Борис Єрмак – це теж дуже непроста людина з шпигунським минулим. За даними «Новинарні», він – колишній працівник Головного розвідувального управління Російської Федерації (якщо там звісно бувають «колишні»).

За часів Януковича Денис Шарапов повернувся у держсектор і став першим замдиректора держпідприємства «Укроборонсервіс». Принагідно його сестра Дар’я Шарапова стала співвласницею ТОВ «Торговий дім «Україна-ДР Конго». І саме з Демократичною Республікою Конго Україна мала значні обороти у сфері поставок зброї.

Після обрання президента Зеленського та призначення Єрмака головою ОП Шарапов пішов з «Укроборонсервісу», за яким тягнувся довгий шлейф кримінальних справ щодо корупції у сфері торгівлі зброєю. Та сплив у Мінстратегпромі, який за задумом ОП мав стати новим місцем сили в оборонно-промисловому комплексі. Однак це міністерство з його прожектами не злетіло. А потім почалось вторгнення.

iermak andriyЗ початком вторгнення Єрмак ненадовго зник з поля зору медійників та повернувся на перші шпальти у середині березня, коли перша паніка щодо захоплення Києва дещо вщухла.

Шарапова призначили заступником міністра оборони 9 квітня, через кілька днів після остаточного відходу російських військ з півночі України. Після того при Міноборони почали кувати нового збройного монополіста.

Але репутація Шарапова як торгівця зброєю з корупційних часів Януковича – це лише частина пересторог. Давайте повернемось до третього співвласника «Медійної групи європейського партнерства» – росіянина Рахаміма Емануїлова. Це теж дуже непростий персонаж.

emanuilov rakhamim

Рахамім Емануїлов

Емануїлов – це старовинний товариш батька голови ОП Бориса Єрмака. За деякими даними, вони знайомі ще з радянських часів. У 70-80-х роках минулого сторіччя Емануїлов працював перекладачем в посольства СРСР в Ірані та у торговому представництві в Афганістані (біографія). Зайве говорити, що за радянських часів в таких місцях могли працювати лише шпигуни.

З розпадом СРСР Емануїлов пішов на гражданку, як зробили багато спецслужбістів. У 90-х він став співвласником такого собі «Інтерпромбанку» у Москві та обзавівся спільною фірмою в Україні з Борисом Єрмаком та Шараповим.

Після обрання президентом РФ Володимира Путіна Емануїлов став позиціонуватись вже не як розвідник-бізнесмен, а науковець. Причому у досить чутливому для Путіна секторі. Він випустив монографію «Террор во имя веры: религия и политическое насилие», взяв участь у складанні книги «Возрождение России: медведь превращается в тигра». Став брати участь у заходах дискусійного клубу «Валдай», на майданчику якого Путін любив робити заяви накшталт «исчерпания современной модели капитализма» та що НАТО з території України загрожує Росії.

І знову ж таки нагадаємо, «востоковєд» Емануїлов служив в Ірані, з яким Путін днями уклав велику угоду про співпрацю.

Це звісно не доводить, що Емануїлов зараз є великим цабе у російській розвідці. Дружба і служба з Емануїловим також не доводить і те, що батько Єрмака є російським шпигуном, і те що їхній партнер Шарапов в інтересах ворога щось саботує в Міноборони.

Однак така кількість російських спецслужб у такій чутливій сфері як торгівля зброєю (ба більше – монопольному торговцю зброєю) все-таки напружує. Невже у всій Україні немає людей з більш пристойними біографіями? Бо все це створює поле для підозр та ворожих ІПСО-атак.

Наприклад, днями Росія запустила качку, що банально купила но чорному ринку дві самохідні артилерійські установки «Цезарь», що призначались для поставки ЗСУ, але корумповані торговці зброєю з України продали їх нашим ворогам через дарк-нет.

Звісно, це була брехня, побудована на повній відсутності у наших союзників даних щодо долі їхньої зброї в Україні. Чи вона знищена на полі бою, чи захоплена ворогами при відступі, чи продовжує служити в ЗСУ. Та, вибачте за туманне формулювання, через певну невпевненість з минулим та сьогоденням Шарапова і Єрмака, вкритим мороком спецслужб.

Юрій Ніколов, «Наші гроші»

Ось що писали інші видання.

Шарапов Денис Александрович: заместитель Министра обороны

Шарапов Денис Александрович — бизнес-партнер главы ОП Ермака и бывшего советского шпиона в Иране

Биография

Денис Александрович Шарапов родился 18 февраля 1973 года.

Образование

У Шарапова военное образование. В 1995 году Денис получил диплом столичного института Сухопутных войск. Три года значился адъюнктом этого вуза. А на сломе тысячелетий был слушателем Национального института военной разведки.

Семья

Отца Дениса — Александра Михайловича журналисты называют одним из самых успешных украинских специалистов в сфере сбыта оружия. Шарапов-старший вначале “девяностых” полтора десятка лет возглавлял “Укроборонсервис”.

Денис женат на Ирине Манжуле. Она физическое лицо предприниматель (основной вид деятельности — рестораны, услуги мобильного питания) и владелица ООО “Винокурня Горавского”.

Карьера

Одновременно с учебой в институте военной разведки Шарапов был оперативным офицером Главного управления разведки. Затем на двенадцать лет он ушел в бизнес. С 2001 по 2004 год Денис был частным предпринимателем в сфере инжиниринговых услуг. После этого Шарапов занимал руководящие должности в частных компаниях производственного и международного направления.

Денис Шарапов — Фото 2

В 2010 году Денис от партии “Фронт Змін” был избран депутатом Бориспольского городского совета. На момент выборов Шарапов руководил ООО “Столярная мануфактура”.

В 2013 году он стал топ-чиновником. На протяжении шести лет Денис работал заместителем и первым заместителем главы госконцерна “Укроборонсервис”. С 2020 года Шарапов на аналогичных должностях в Министерствах. Сначала в стратегических отраслей промышленности, а с апреля 2022 года — обороны.

Летом 2022 года было создано Агентство оборонных закупок. Оно занимается централизованной закупкой товаров, работ и услуг в сфере национальной безопасности и обороны. Агентство, по данным прессы, находится под контролем Шарапова.

С декабря 2021 по май 2023 года Денис был бенефициарным владельцем общественной организации “Союз потребителей медицинской продукции”.

Денис Шарапов — Фото 3

Компромат

Средства массовой информации называют Шарапова близким к Андрею Ермаку. Ранее нынешний руководитель Офиса Президента оказывал юридические услуги отцу Дениса — Александру Шарапову. Затем Денис и Андрей стали партнерами по бизнесу в компании “Медийная группа европейского партнерства”. В 2018 году оба вышли из состава владельцев.

Третьим совладельцем компании был россиянин Рахамим Эмануилов, бывший советский шпион в Иране и один из экспертов путинского Валдайского клуба, в котором лидер рашистов произносит свои захватнические идеи.

В интервью “Левому берегу” Денис говорил, что не уделял внимания тому факту, что Эмануилов был советским шпионом. Он воспринимал своего российского бизнес-партнера как дипломата.

Журналисты издания “Наші гроші” засомневались в правдивости слов Шарапова. Ведь мало вероятно, что сам бывший разведчик не поинтересовался с кем ведет бизнес.

Денис Шарапов — Фото 4

Американская конгрессвумен Виктория Спартц в письме Президенту Джо Байдену отметила обеспокоенность военных и оборонных подрядчиков, а также некоторых союзников по поводу национальной безопасности Украины, а именно назначения Шарапова с его российским шлейфом на пост заместителя Министра обороны.

Тем не менее в “Наших грошах” подчеркивают, нет данных того, что Шарапов работает в Минобороны в интересах врага. Однако это создает поле для подозрений и враждебных ИПСО-атак.

Как отмечают инсайдеры издания Цензор.НЕТ, руководитель ОП продвигает своего бизнес-партнера в те сферы, который связаны с закупкой оружия. Когда “Укрспецэкспорт” перешел под Минстратегпром, Денис был в этом ведомстве. Затем бюджет пошел через Минобороны, и Шарапов оказался здесь заместителем Министра. “Останній бастіон” писал, что Шарапов все контракты и суммы откатов согласовывают лично с Ермаком.

Денис Шарапов — Фото 5

Декларация

Согласно с электронной декларации за 2020 год, у Дениса в селе Гора Бориспольского района Киевщины был участок земли (10 190 кв.м) и жилой дом (717,2 кв.м), а в Киеве он имел квартиру (58,6 кв.м). У Шарапова был обширный автопарк из шести автомобилей, а также мотоцикл и прогулочный катер.

Совокупный доход семьи чиновника в 2020 году составил 3,3 миллиона гривен. В банках Денис хранил 87 тысяч долларов и 33 тысячи евро, а наличкой у него было десять тысяч долларов и 656 тысяч гривен.

Узнать новые сведения о доходах Шарапова нет возможности. В связи с угрозой кибератак со стороны Российской Федерации с 2022 года электронная база деклараций чиновников и политиков закрыта.

Денис Шарапов — Фото 6

Американська конгресменка Спартц попереджувала. І нарешті після прямої вимоги американців цю потвору заарештували. Обміняють? До речи, в українських ЗМІ з приводу арешту – мовчання. Тільки Дмитро Корчинський сказав про це на свойому каналі.

І знову ні в кого не виникне питань до Єрмака? До речи не факт, що він шпигун. Мабуть ті ж американці якось би його вже усунули. А до Зеленського поставили іншу няньку. Цілком можливо, що Єрмак не шпигун. Він просто недалекий барига. Тому всюди розставляє своїх людей, щоб зі всього в країні мати свій процент. Як Янукович свого часу. І брат такий же. І всі друзі. Але ж цей барига приносить країні шкоду не меншу ніж високоякісний російський шпигун. То може, якось би не тільки цього Шарапова до буцегарні запровадити. Але ж – нема кому. Цей недоумкуватий «малий» з СБУ панічно боїться Татарова і виконає будь який його капріз. Добре, що хоч з Ніколовим не як з Гонгадзе «вправились». Сумно, громадяни, сумно. Сподіватися, що партнери «зачистять» весь управлінський та силовий прошарок в Україні? Щоб ті хоч москалям не здавали ТХ нових західних озброєннь? Але ж це якось соромно. Невже ми повні дебіли, які під час війни мовчки дивляться на всіх цих шахраїв, бариг та клоунів у вищій владі?

Станіслав Речинський, «ОРД»