Під час теракту у російському ТРЦ "Крокус" загинув полковник спецназу ГРУ рф

Загинув полковник спецназу рф, що воював в Україні, у Косово та Таджикистані

Полковник російського спецпідрозділу Тимур Мясніков, що воював в Україні, загинув у теракті в ТЦ "Крокус Сіті Холл". До того як потрапити в Україну, він відзначився під час військової служби в Косово та Таджикистані . Окупант повернувся додому за кілька днів до нападу на концертний зал.

Згідно з інформацією російського видання "Медіазона", Мясніков отримав три кульові поранення під час теракту і помер після трьох днів лікарського спостереження.

Нагадаймо, 22 березня у місті Красногорську Московської області у концертному залі Crocus City Hall перед концертом гурту "Пікнік" озброєні люди у камуфляжі почали стріляти по цивільних. У залі було понад 6200 осіб. Внаслідок теракту в будівлі почалася пожежа.

Пізніше спецслужби затримали та передали під суд чотирьох виконавців теракту: Далерджона Мірзоєва, Саїдакрамі Рачабалізода, Мухаммадсобіра Файзова та Шамсіддіна Фарідуні. Двоє з них визнали свою провину.

Після того секретар ради безпеки росії Микола Патрушев заявив, що за терактом у "Крокус Сіті Холі" нібито стоїть Україна.

Українські аналітики також спостерігали за ситуацією. Військовий експерт Дмитро Снєгирьов зазначив, що російські спецслужби вже не вперше намагаються звинуватити Україну у скоєнні терактів руками ісламських екстремістів.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!