Окупанти засудили до 20 років тюрми мелітопольську волонтерку Маргариту Харенко, – ЦНС

Окупанти засудили до 20 років тюрми мелітопольську волонтерку Маргариту Харенко, – ЦНС

Окупанти засудили до 20 років тюрми мелітопольську волонтерку Маргариту Харенко , – ЦНС

20 років ув’язнення присудили окупанти волонтерці Української Волонтерської Служби з Мелітополя Маргариті Харенко, яка на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну опинилась у тимчасовій окупації.

Про це повідомляє "Центр національного спротиву".

Як зазначається, 9 січня 2023 року росіяни викрали жінку з її власного будинку у Мелітополі. 4 квітня 2024 року пресслужба Південного окружного військового суду у російському Ростові повідомила про судове засідання та винесення вироку за статтею 282 КК РФ "екстремізм та тероризм".

З цього приводу Українська Волонтерська Служба оприлюднила офіційну заяву щодо незаконного ув’язнення української волонтерки Маргарити Харенко. У ній говориться про те, що Маргариту викрали та неправомірно засуджують за проукраїнську позицію та волонтерську діяльність в тимчасово окупованому Мелітополі без можливості належного захисту.

"Ми можемо підозрювати, як відбуваються судові процеси в Росії щодо українських громадян. Це – явище, позбавлене справедливості та гуманізму. Це – ще один публічний злочин проти громадян України, нашої свободи, мови та права на активну громадянську позицію", – йдеться у заяві УВС.