Путін, ігноруючи обстріли, дав вказівку будувати курорти на Азовському морі, – Центр нацспротиву

Читать на русском

Путін, ігноруючи обстріли, дав вказівку будувати курорти на Азовському морі, – Центр нацспротиву

Путін, ігноруючи обстріли , дав вказівку будувати курорти на Азовському морі, – Центр нацспротиву

Українська армія систематично завдає ударів по тилах окупантів на окупованих територіях півдня України. Однак попри це російський диктатор Володимир Путін, вдаючи, що ситуація начебто контрольована, наказав гауляйтерам на місцях створювати морські курорти та розвивати туризм, зокрема на узбережжі Азовського моря.

Диктатору вже навіть презентували план будівництва одного із таких "курортів" на окупованій частині Запоріжжя, однак правитель РФ розкритикував його за "надто обережний підхід". Подробиці повідомили у Центрі національного спротиву.

Ситуація на окупованих територіях півдня України – далеко не така безхмарна, як хотілося би Кремлю.

"Сили оборони завдають ракетних ударів по тилових пунктах російських окупаційних військ та знищують судна Чорноморського флоту в окупованому Криму. По всьому західному узбережжю півострова росіяни набудували окопів та укріплень. Окупаційні війська та адміністрації на ТОТ України постійно відчувають активність українського підпілля", – окреслили поточну реальність у ЦНС.

Путін, ігноруючи обстріли, дав вказівку будувати курорти на Азовському морі – ЦНС uqidrkiqxeidqant

Однак Путіна, у якого, як відомо, "все за планом", такі "дрібниці" не обходять, тож він взявся "розбудовувати туризм" на загарбаних територіях Приазов’я.

"Кремлівський диктатор провів нараду із залученням представників всіх адміністрацій на ТОТ, щодо створення нових цілорічних морських курортів та розвитку сфери туризму. Значну увагу Путін приділив "планам розвитку" цього сектору у Приазов’ї. Зважаючи на те, що Кремль поспішно будує автомагістраль та залізничну лінію вздовж узбережжя Азовського моря можна припустити, що такі курорти будуть "зоною відпочинку" хіба що для окупаційних військ та працівників окупаційних адміністрацій і колаборантів", – зазначили у Центрі.

Подібна імітація бурхливої діяльності має просте пояснення: таким чином Росія намагається показати, що на українській землі вона "назавжди".

"Такими заявами та діями окупанти намагаються запевнити працівників окупаційних адміністрацій, колаборантів та росіян, що мають намір поселитися на ТОТ, що проблеми з їхньою безпекою зрештою буде вирішено. Путіну уже навіть презентували план будівництва морського курорту на ТОТ Запорізької області. Проте російському диктатору не сподобався надмірно обережний підхід. Про те, що у нього явно відсутнє реальне сприйняття ситуації свідчить те, що він закликає російських інвесторів розвивали яхтинг на ТОТ Запорізької області", – додали у Центрі національного спротиву.

Там також пообіцяли загарбникам, колаборантам та росіянам, які приїдуть на українську землю "вибуховий" курортний сезон-2024.

"Українське підпілля та Сили оборони України активно готуються до літнього сезону та готові продемонструвати росіянам найбільш гарячі точки для охочих відвідати путінські курорти в Приазов’ї. А небайдужих громадян закликаємо надавати корисну інформацію на наш Спротив.Бот", – йдеться у повідомленні.